O stříbrném účtu

Spoření do zlata nebo do stříbra (dále Stříbrný účet) vychází z dokonalé znalosti požadavků klientů a z mnohaletého působení na trhu drahých kovů. Základní myšlenkou Stříbrného účtu je pravidelná investice do drahého kovu. Klient si sám zvolí typ mince nebo slitku, který si přeje nakupovat. Dále podle vlastního uvážení posílá na svůj Stříbrný účet peníze. Jednou měsíčně automaticky provádíme pro všechny uživatele Stříbrného účtu nákup zvoleného typu mince nebo slitku za běžné e-shopové ceny. Při delší době spoření se tím nákupní ceny průměrují. Při dosažení určitého objemu kovu klient navíc získá další zlato nebo stříbro jako bonus! Jak vidíte, nejde o klasické spoření. Stříbrný účet představuje komplexní službu pro investory, která spočívá v plně automatizovaném pravidelném nákupu drahých kovů, v automatické elektronické evidenci, skladování a v hromadné distribuci.

Jaké jsou výhody?

  • Stříbrný účet pro spoření do zlata nebo do stříbra si snadno založíte online, takže během několika minut můžete začít spořit.
  • Neplatíte žádné poplatky za zprostředkování, neplatíte žádné poplatky za vedení účtu, neplatíte žádné poplatky za realizace nákupů mincí a slitků.
  • Elektronická evidence peněz a naspořeného zlata nebo stříbra je rovněž zdarma.
  • Skladování naspořeného zlata a stříbra je zdarma po celý rok.
  • Minimální měsíční úložka je pouze 500 Kč nebo 25 EUR.
  • K naspořenému zlatu nebo stříbru můžete získat zajímavé bonusy, v závislosti na objemu nakoupeného kovu.
  • Nemáte žádné termínované závazky, takže spoření můžete kdykoliv ukončit. Naspořený kov si můžete nechat kdykoliv zaslat.
  • Velkou výhodou je samozřejmě pozice SILVERUM s.r.o. na trhu drahých kovů v ČR a v EU, což zaručuje stabilitu a bezpečí naspořeného kovu.
  • Peníze na vašem Stříbrném účtu i naspořený kov jsou od začátku spoření až po odeslání na vaši adresu výhradně vaším majetkem.

Jak probíhá spoření na Stříbrném účtu?

Pokud jste zde poprvé, založte si uživatelský účet a aktivujte službu Stříbrný účet. Stávající zákazníci, kteří jsou již na SILVERUM s.r.o. registrováni, mohou svůj Stříbrný účet aktivovat po přihlášení ke svému uživatelskému účtu. Vyberte, do čeho si přejete spořit. Můžete zvolit celosvětově nejlikvidnější produkty, které naleznete v sekci Spořící produkty. Pro Stříbrný účet nabízíme pouze náš nejprodávanější sortiment, dostupný v dlouhodobém časovém horizontu. Nemá smysl spořit do mincí a slitků s méně stabilní dostupností.
Vytvoření Stříbrného účtu vám bude potvrzeno na váš e-mail. Číslo Stříbrného účtu je unikátní a slouží jako variabilní symbol pro všechny platby. Pro každý spořený produkt získáte jedinečné číslo Stříbrného účtu.

A můžete ihned začít spořit

Můžete teoreticky posílat na váš Stříbrný účet peníze dle aktuálního uvážení. Ovšem raději doporučujeme zadat v bance trvalý platební příkaz. Smyslem spoření je ostatně pravidelná investice v přibližně stejném objemu. Proto je platební příkaz nejlepším řešením. A pokud budete chtít někdy poslat více, nic Vám nebrání zadat mimořádný jednorázový pokyn. I tato platba bude zaúčtována a ovlivní nárok na bonusy. Variabilním symbolem bude opět číslo vašeho Stříbrného účtu.

Datum provedení příkazu musí být nejpozději k 25. den v měsíci - nákupy totiž provádíme v první obchodní den následujícího měsíce. Proč děláme nákupy právě na začátku měsíce? Z dlouhodobé statistiky (zahrnující raketový růst cen kovů i následný pokles) vychází právě začátek měsíce k nákupu mírně výhodněji, než ostatní dny. Smyslem pevně stanoveného data fixace ceny je i maximální transparentnost celého systému Na konci roku, před odesláním zlata nebo stříbra, Vám připíšeme také bonusy ve zlatě a ve stříbře. Na každých postupně naspořených 100 uncí stříbra získáte jednu unci stříbra navíc, na každých 500 uncí ještě další jednu unci stříbra navíc. Za 500 uncí stříbra tedy získáte celkem 6 uncí stříbra navíc. Ve zlatě získáte jako bonus 1 gram na každých 200 gramů naspořeného zlata. Pozor, podmínkou získání bonusu je pravidelná měsíční úložka ve stanovené minimální výši, bez přerušení. I proto je trvalý příkaz výhodnější alternativou.

Vedení Stříbrného účtu, skladování vašeho naspořeného kovu odděleně od majetku společnosti SILVERUM s.r.o., elektronická evidence plateb - to vše je zdarma. Jednou ročně odeslání naspořeného kovu jen za cenu poštovného. Neplatíte žádné poplatky za vstup nebo výstup. Ceny vašich nákupů jsou totožné s cenami v e-shopu. Spoření můžete samozřejmě kdykoliv ukončit, bez ztráty již získaných bonusů a výhod. Pokuste se nalézt srovnatelnou nabídku na trhu!Registrace Zapomněl jsem heslo